ua en ru

Ціна нафти BFOE досягла максимуму за сім торгових днів - 109,83 дол./бар

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) досягла максимуму за сім торгових днів, встановившись вище позначки 109,8 дол./бар.

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) досягла максимуму за сім торгових днів, встановившись вище позначки 109,8 дол./бар. Нафта BFOE сьогодні подорожчала на 0,72 дол. (+0,7%), а її середня за 21 день індикативна ціна на звітну дату 10 червня 2014 р. офіційно склала 109,83 дол./бар. Це її найвищий показник з 30 травня поточного року, випливає з матеріалів біржі ICE Futures Europe.

На біржі ICE Futures Europe в Лондоні ціна нафти BFOE представлена індикатор IPE Brent Index, значення якого, стале наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE - це кошик основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор'я.