Ціна нафти BFOE досягла максимуму за півтора тижні, встановившись вище 119 дол./бар

П'ятниця 27 квітня 2012 14:48

Індикативна ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) досягла максимального значення за півтора тижні, встановившись вище 119 дол./бар. Нафта BFOE сьогодні подорожчала на 1,00 дол., або на 0,9%, а її середня за 21 день ціна офіційно склала 119,71 дол./бар. - найвищий показник після 15 квітня.

На біржі ICE Futures Europe в Лондоні з ціни нафти BFOE формується індикатор IPE Brent Index. Його значення, стале наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) правочинів з цього інструменту.

Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту, представлену на ринках Європи і Середземномор'я. В 2012 р. свого максимального значення ціна нафти BFOE досягла 14 березня - 126,14 дол./бар., а її мінімум припав на 3 січня - 107,52 дол./бар.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся