Ціна на імпортований з Росії газ для України в четвертому кварталі складе 398 - 402 дол. за тисячу кубометрів. Про це повідомив під час брифінгу міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко, передає кореспондент РБК-України.
"Ціна на газ в четвертому кварталі складе 389 - 402 дол. за тисячу кубометрів. Зараз ми закінчуємо розрахунки", - заявив Бойко.
Нагадаємо, ціна природного газу для України в першому кварталі 2011 р. становила близько 264 дол за тис. куб. м, у другому кварталі - вже близько 297 дол, а в третьому - 354 дол за тис. куб. м.
19 січня 2009 р. "Газпром" і "Нафтогаз Україна" підписали контракти на поставку газу і його транзит на період з 2009 р. по 2019 р. Згідно з документами, "Газпром" і "Нафтогаз" з 1 січня 2010 р. перейшли до ціноутворення на газ і формування транзитного тарифу у повній відповідності з європейськими стандартами.