Ціна дизпалива на АЗС в США вісім тижнів підряд тримається вище за рівень 4 дол./галон

Середня за тиждень роздрібна ціна автомобільного дизельного палива на АЗС в США вісім тижнів підряд тримається вище за рівень 4 дол./галон. За підсумками звітного тижня, що завершився 16 квітня 2012 р., середня за тиждень на АЗС в США роздрібна ціна автомобільного дизельного палива (для всіх його типів) склала з урахуванням податків 4,127 дол./галон (1,090 дол./літр). Як випливає з офіційної статистики Міністерства енергетики США, це її найнижчий показник за п'ять тижнів - після звітної дати 12 березня ц.р.

За підсумками звітного тижня, що завершився, галон автомобільного дизеля подешевшав в середньому на 2,1 цента. Дизпаливо трохи подешевшало після того, як на звітну дату 9 квітня ц.р. його середня за тиждень роздрібна ціна на АЗС досягла максимального рівня за три роки і приблизно вісім місяців - 4,148 дол./галон (найвищий показник після 18 серпня 2008 р.).

Проте, в даний час автомобільне дизельне паливо в США коштує дорожче, ніж роком раніше. Так, станом на 16 квітня 2012 р. його середня за тиждень по країні роздрібна ціна на АЗС була на 2,2 цента вище за свій показник за аналогічний період попереднього року.

Разом з тим галон автомобільного дизельного палива на АЗС в США за станом на 16 квітня ц.р. коштував в середньому на 20,5 цента дорожче за галон бензину, середня за тиждень ціна якого на цю ж дату склала 3,922 дол./галон. Роздрібна ціна дизеля в США перевищує роздрібну ціну бензину вже більше двох з половиною років - з другої половини серпня 2009 р.

Історичний максимум для роздрібної ціни дизельного палива на американських АЗС був зареєстрований 14 липня 2008 р. - 4,764 дол./галон. У 2011 р. пік роздрібної ціни для дизеля припав на 2 травня 2011 р. - 4,124 дол./галон.

Нагадаємо, роздрібна ціна бензину на АЗС в США чотири тижні підряд тримається вище за рівень 3,9 дол./галон.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся