ЦБ Єгипту оголосив про введення нових правил торгівлі валютою

НовиниЕкономіка    30.12.2012 - 14:09

Центробанк Єгипту оголосив про введення нових правил торгівлі іноземною валютою, які набирають чинності 30 грудня. Про це повідомляє агентство Reuters.

Офіційний сайт відомства повідомив про запровадження нових правил через дві години після того, як Президент країни Мурсі повідомив у своєму виступі про те, що економіка Єгипту показує ознаки поліпшення. За даними центробанку, тільки за листопад 2012 р. золотовалютні резерви країни знизилися на 448 млн дол. - до 15 млрд дол., що вже нижче критичного рівня. За оцінками експертів, цих коштів для оплати імпортних операцій Єгипту вистачить на три місяці. До початку масових заворушень в Єгипті в 2011 р. ця сума становила 36 млрд дол.

В даний час центральний банк більше не може дозволити собі підтримувати національну валюту - єгипетський фунт, на що вже було витрачено близько 20 млрд дол. Для отримання ж пакету допомоги МВФ необхідне дотримання цілого ряду умов, на яке уряд Мурсі не може піти. До них відносяться такі заходи, як припинення дотацій на хліб і пальне, а також зростання податків.

Читайте також: Нова Конституція Єгипту набула чинності

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top