Три чверті українців незадоволені роботою Кабміну та Ради

Київ, Середа 16 вересня 2020 12:46
Три чверті українців незадоволені роботою Кабміну та Ради
Фото: уряд у Раді (РБК-Україна)

Дії всіх органів влади викликають невдоволення громадян

На початку вересня 2020 року найбільше серед органів центральної влади українці незадоволені роботою Кабінету міністрів (73%) та Верховної ради (76%). При цьому задоволені діяльністю уряду і парламенту по 11% респондентів.

Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг".

За даними опитування, 57% респондентів незадоволені діяльністю президента Володимира Зеленського, задоволені 35% опитаних.

Діяльністю голови Верховної ради Дмитра Разумкова незадоволені 55% українців, задоволені 23%, важко оцінити - 23%.

Роботою прем'єр-міністра Дениса Шмигаля незадоволені - 59%, задоволені 14%, важко оцінити - 27%.

Три чверті українців незадоволені роботою Кабміну та Ради

Опитування проведено Соціологічною групою "Рейтинг" 3-6 вересня 2020 року серед 2000 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності з довірчою ймовірністю 0,95: не більше 2,2%.

Нагадаємо, за даними опитування Соціологічної групи "Рейтинг", якби вибори президента України відбулися на початку вересня 2020 року, то за Володимира Зеленського проголосували б 29% громадян.

Зазначимо, дії ключових політиків, а також керівників відомств негативно впливають на рейтинги влади. Українці незадоволені роботою команди президента Володимира Зеленського.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся