Вимога про відповідний рівень зарплатні є найбільш нездійсненним критерієм для підприємств у питанні автоматичного відшкодування ПДВ, - експерт

Вимога про відповідний рівень зарплатні є найбільш нездійсненним критерієм для більшості підприємств у питанні автоматичного відшкодування ПДВ. Таку думку висловив експерт Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Олександра Бетлій, передає радіо «Свобода».

«Автоматичне відшкодування ПДВ пропонувалося для компаній, які є доброчесними і не мають проблем із податками. Взагалі виникає запитання, до чого тут рівень заробітної платні на підприємстві», - каже О.Бетлій.

Експерт нагадує, що зарплати на підприємствах, які можуть претендувати на автоматичне відшкодування, дуже відрізняються залежно від регіонів та галузей зайнятості. З нині встановленим критерієм рівня зарплати, вважає О.Бетлій, можуть впоратися переважно підприємства металургійної та машинобудівної промисловості.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся