Transparency закликає НАЗК та Мін'юст прискорити процес перевірки е-декларацій

НовиниПолітика    28.11.2016 - 18:07
Фото: Transparency International Україна
Фото: Transparency International Україна

Мін'юст відмовив НАЗК в державній реєстрації документів, які покликані регулювати перевірку декларацій та стилю життя е-декларантів

Transparency International Україна закликає Міністерство юстиції України та Національне агентство з питань запобігання корупції прискорити процес перевірки е-декларацій. Про це йдеться у повідомленні на сайті організації.

"ТІ Україна закликає НАЗК та Мін'юст чимшвидше розробити та ухвалити документи, необхідні для старту перевірки декларацій чиновників та моніторингу їх стилю життя", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, нещодавно Мін'юст відмовив НАЗК в державній реєстрації документів, які покликані регулювати перевірку декларацій та стилю життя е-декларантів. Мін'юст визнав подані документи неякісними.

"Після повторного обговорення з представниками Міністерства юстиції, громадських об'єднань, експертних та наукових установ, погодження з іншими зацікавленими державними органами, повернуті до НАЗК порядки мають бути повторно подані з необхідними додатками на державну реєстрацію з опрацюванням зауважень, висловлених Мін'юстом", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що затверджені НАЗК порядки повинні відповідати чинному законодавству та узгоджуватись з раніше прийнятими актами НАЗК та засадами його функціонування.

"ТІ Україна закликає всі зацікавлені сторони якнайпотужніше докластися до того, щоб нові порядки встановлювали чітке регулювання механізмів контролю та повної перевірки декларацій і моніторингу стилю життя, а порушники не змогли уникнути притягнення до відповідальності", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Transparency закликає Мін'юст дозволити НАЗК карати за невчасно подані е-декларації.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся