Трамп заявив, що на виборах в США були мільйони незаконних голосів

НовиниПолітика    28.11.2016 - 02:50
Фото: Дональд Трамп вважає, що переміг навіть при відрахуванні "мільйонів незаконних голосів"
Фото: Дональд Трамп вважає, що переміг навіть при відрахуванні "мільйонів незаконних голосів"
Вибори у США: у штабі Клінтон підтримують ініціативу перерахунку голосів В США зібрали 2,5 млн долларів, необхідних для перерахунку голосів виборців в одному із штатів

Трамп підкреслив, що він все одно переміг на виборах президента США

Новообраний президент США Дональд Трамп заявив, що при відрахуванні "мільйонів незаконних голосів" він переміг за кількістю тих, хто проголосував на виборах в США. Про це він написав у своєму Twitter.

"На додаток до впевненої перемоги з голосування вибірників, я виграв народне голосування, якщо відняти голоси мільйонів людей, які проголосували незаконно", - написав Трамп.

Також Трамп назвав ініціативу колишнього кандидата в президенти США від Партії зелених Джилл Стайн, яка домагалася перегляду голосів, "шахрайством".

"Той, хто програв, вже визнав свою поразку, і результати цих виборів треба поважати, а не заперечувати і критикувати їх", - додав Трамп.

Колишній кандидат в президенти США від Партії зелених Джилл Стайн 26 листопада подала петицію з вимогою переглянути підсумки виборів в штаті Вісконсін. Вона також пообіцяла подати петицію з вимогою перегляду голосів у штатах Мічиган і Пенсільванія.

Нагадаємо, Обама переконав Клінтон визнати поразку в ніч виборів у США.

 

 

Читайте в розділі

Національна партія Шотландії готує нову кампанію за незалежність від Британії

Українське кіно потребує державної підтримки, - Порошенко

Відновлення українського мовлення для Криму відбудеться вже з початку 2017

On Top