Трамп запідозрив Клінтон у прийомі допінгу перед дебатами

Новини Політика 16.10.2016 - 05:29
Фото: Дональд Трамп звинуватив Хілларі Клінтон у прийомі допінгу
Фото: Дональд Трамп звинуватив Хілларі Клінтон у прийомі допінгу

Кандидат у президенти США від Республіканської партії пропонує Хілларі Клінтон пройти тест на допінг перед їхньою наступною зустріччю

Кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп припустив, що його суперниця у передвиборчих перегонах, кандидат від Демократичної партії Хілларі Клінтон застосувала допінг для того, щоб краще виступити. Про це повідомила CNN.

Трамп стверджує, що Клінтон була більш енергійна на початку дебатів минулої неділі, але стала слабшою до їх закінчення, жодних доказів на підтвердження своїх слів мільярдер-республіканець не представив.

При цьому він запропонував Клінтон пройти допінг-тест перед наступними дебатами.

"Я думаю, що ми повинні пройти тест на допінг-контроль перед наступними дебатами, тому що я не знаю, що з нею відбувається. На початку останніх дебатів вона була ніби накачана, а в кінці ніби просила, щоб її вивели. Вона насилу дійшла до машини", - заявив Трамп

У штабі Клінтон вже відреагували на слова Трампа, назвавши їх "ганебної спробою зірвати вибори за кілька тижнів до їх початку".

Нагадаємо, у другому турі передвиборчих дебатів у США кандидат від Демократичної партії Хіларі Клінтон впевнено перемогла кандидата від Республіканців Дональда Трампа.