Трамп підтримує санкції проти КНДР, Ірану і РФ, - Білий дім

НовиниПолітика    26.07.2017 - 03:45
Фото: Білий будинок (outreach.senate.gov)
Фото: Білий будинок (outreach.senate.gov)

В офіційній резиденції президента США очікують повний пакет документів для передачі в офіс Трампа

Президент США Дональд Трамп підтримує пакет санкцій проти КНДР, Ірану і РФ. Про це повідомляють в Білому домі, передає Reuters.

"Поки президент підтримує жорсткі санкції відносно Північної Кореї, Ірану та Росії, Білий дім розглядає законодавство Палати представників і чекає на остаточний пакет законодавчих актів для офісу президента", - заявила прес-секретар Сара Сандерс.

Як зазначає агентство, відмова від законопроекту, який потенційно може перешкодити надіям Трампа на поліпшення відносин з Москвою, буде нести ризик того, що його право вето може бути скасовано законодавцями.

Як повідомлялося раніше, у вівторок, 25 липня, палата представників Конгресу США переважною більшістю голосів прийняла закон, згідно з яким Росія разом з Іраном і Північною Кореєю стає зовнішньополітичним противником США.

Серед іншого, тепер Дональда Трампа для того, щоб скасувати санкції проти будь-якого людини або компанії, потрібно отримати згоду від Конгресу.

При цьому санкції можуть бути скасовані тільки у випадках, якщо це відповідає інтересам національної безпеки США або якщо дана фізична або юридична особа більш не причетне до порушень, за які вводилися санкції. У випадку з "українськими" санкціями потрібно представити докази, що Росія виконує мінські угоди.

Нагадаємо, ряд проектів з участю компаній з країн ЄС може постраждати від санкцій США проти Росії.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top