ua ru

Трамп вибачився за ретвіти антиісламських відео

Трамп вибачився за ретвіти антиісламських відео Фото: Дональд Трамп (YouTube screenshot)

Трамп не знав, що автором відео є британська ультраправа активістка

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп приніс вибачення за поширення в Twitter антиісламських відеороликів. Про це Трамп заявив в інтерв'ю британському каналу Sender ITV у п'ятницю, 26 січня.

Крім того, Трамп зазначив, що не знав, що автором відео є британська ультраправа активістка, член організації Britain First Джейда Франзен.

"Я нічого не знав. Якщо ви скажете, що це погані люди і жахливі расисти, я, звичайно, готовий вибачитися, якщо ви цього хочете від мене", - заявив Трамп.

За даними DW, три відеозапису Франзен Трамп ретвітнув на своїй сторінці в Twitter в листопаді 2017 року. Відео були заголовки "Група ісламістів зіштовхує підлітків з даху і забиває його смерть", "Мусульманин руйнує статую Діви Марії" і "Мусульманський емігрант б'є голандського хлопчика на милицях". Зазначено, що в описі до відео говорилося, що вони демонструють сцени мусульманського насильства. У Великобританії ретвіти Трампа викликали бурхливу реакцію в американських і британських ЗМІ.

Нагадаємо, раніше в ООН заявили, що заяви президента Трампа про мігрантів з країн Африки є расистськими. Раніше Трамп назвав африканських іммігрантів у США вихідцями з "брудних дірок".