Трамп хоче значно збільшити витрати на оборону, - CNN
Фото: Дональд Трамп підтримує розвиток оборонного сектору
Президент США Дональд Трамп пропонує значно збільшити фінансування оборонного сектора. Про це повідомляє телеканал CNN з посиланням на джерела.
У той же час, за словами співрозмовників телеканалу, Трамп пропонує скоротити бюджетні витрати на соціальні статті та медицину. Крім цього, він має намір скоротити фінансування низки федеральних агентств, в тому числі і агентства з охорони навколишнього середовища (Environmental Protection Agency).
Як зазначається у повідомленні, такі пропозиції адміністрації президента можуть бути відображені в бюджеті на найближчий фінансовий рік.
Нагадаємо, політику Трампа підтримують менше половини американців .
Внимание: Этот материал подготовлен исключительно для ознакомительных целей и не является финансовым или инвестиционным советом. Инвестиции связаны с риском, включая возможность полной потери капитала. РБК-Украина не несет ответственности за финансовые решения, принятые на основе этого материала. Перед принятием каких-либо инвестиционных решений рекомендуем обратиться к лицензированному финансовому консультанту.