Джерела розповіли подробиці переданих Трампом Лаврову розвідданих про плани ИГИЛ

НовиниПолітика    17.05.2017 - 06:55
Фото: Дональд Трамп поставив під загрозу життя ізраїльського розвідника
Фото: Дональд Трамп поставив під загрозу життя ізраїльського розвідника

Президент США поділився з Росією інформацією про план ІДІЛ пронести бомбу на літак у США

Секретні розвіддані, які президент США Дональд Трамп передав главі МЗС Росії Сергію Лаврову, були отримані Сполученими Штатами від ізраїльського розвідника в лавах "Ісламської держави" (ІДІЛ) і стосувалися планів по вибуху літака. Про це повідомили джерела з колишніх і нинішніх американських чиновників, передає телеканал ABC.

За даними телеканалу, розвідник передав дані, в тому числі, про розроблення ІДІЛ плану пронести бомбу на пасажирський літак, який вилетів би в США.

Терористи планують заховати бомбу в ноутбуці, що, на думку американської влади, допоможе пронести її непоміченою для систем перевірки аеропорту.

Причому, як зазначає телеканал, достовірність інформації настільки висока, що США задумалися про заборону на провезення ноутбуків на всіх рейсах з Європи.

Водночас, за даними телеканалу, інформація була надана США за умови, що її джерело залишиться засекреченим і те, що Трамп повідомив ці дані Лаврову, ставить під загрозу життя ізраїльського розвідника.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що президент США Дональд Трамп у розмові з міністром закордонних справ Сергієм Лавровим і послом РФ в США Сергієм Кисляком в Білому домі розкрив секретну інформацію, яка ставить під загрозу важливе джерело інформації про угруповання "Ісламська держава".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Трамп заявив, що має "повне право" ділитися інформацією з Росією Тіллерсон заявив, що Трамп не розкривав секретну інформацію на зустрічі з Лавровим
On Top