Товарообіг між Україною та Польщею зріс на 28%

Фото: Степан Кубів (kmu.gov.ua)
Фото: Степан Кубів (kmu.gov.ua)

За два місяці цього року товарообіг склав 1,6 млрд доларів

Товарообіг між Україною і Польщею в січні-лютому 2018 склав 1,6 млрд доларів, що на 28% більше, ніж у 2017 році. Про це написав у Facebook перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

"У цьому році показники продовжують рости. За 2 місяці 2018 року товарообіг між Україною та Польщею склав 1,6 млрд доларів, тобто збільшився більш ніж 28% або на 236 млн доларів. У порівнянні з тим же періодом 2017 року", - сказав він.

Кубів також розповів, що в 2017 році обсяг двосторонньої торгівлі товарами Україна-Польща становив 6,2 млрд доларів і збільшився на 26,2% порівняно з 2016 роком.

 

Сьогодні працюємо у Польщі, де розпочинається 10й Європейський економічний конгрес. Будемо обговорювати перспективи...

Опубліковано Степаном Кубовим 13 травня 2018 р.

Він також зазначив, що сьогодні у Польщі починається десятий Європейський економічний конгрес, де обговорюватимуться перспективи європейської економіки і торгівля України з ЄС, а також України з Польщею.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, іноземці, які працюють у Польщі, в 2017 році здійснили переказів за кордон на суму 13 млрд злотих, (понад 3,5 млрд доларів США). У географічній структурі минулого року переважали перекази в Україну. В останньому кварталі минулого року вони склали 3,1 млрд злотих (близько 900 млрд доларів США) і склали 90,5% від загальної суми переказів. Роком раніше працівники з України відправили додому в загальному 2,3 млрд злотих.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся