Тоттенхем - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи

Лондонський "Тоттенхем" зумів у протистоянні з "Дніпром" здобути вольову перемогу. На гол Зозулі "шпори" відповіли голами Еріксена і дубль зробив Адебайор.

27 лютого, 22:00
Лондон, "Уайт Харт Лейн"
Тоттенхем - Дніпро, 3:1
Гол:
Ериксен, 56, Адебайор, 65, 69 - Зозуля, 47
Тоттенхем: Льоріс, Вертоген, Ноутон, Доусон, Фрайерс, Таунсенд, Еріксен, Сандро, Сольдадо, Адебайор, Дембеле
Дніпро: Бойко, Мазух, Стрініч, Федецький, Канкава, Жуліано, Коноплянка, Чеберячко, Ротань, Зозуля, Матеус

Дніпро прощається з Лігою Європи

Тоттенхем - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи90+5 хв. Кулаков дуже грубо зіграв проти суперника.

Тоттенхем - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи90+3 хв. Доусон звалив Жуліано

Тоттенхем - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи90 хв. Ротань сфолив в центрі поля.

Тоттенхем - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи88 хв. Замість Солдадо вийшов Кейн.

87 хв. Коноплянка впорався з Дембеле і пробив по воротах, але Льоріс впорався з ударом Жені.

Тоттенхем - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи84 хв. Кулаков поміняв Федецького.

82 хв. Ой! Таусенд прострілив справа і Солдадо мусив переправляти м'яч у ворота, але не влучив!

80 хв. Тоттенхем зробив свою справу. Тепер настала черга Дніпра показати свій клас, незважаючи на втому.

Тоттенхем - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи76 хв. Бенталеб вийшов замість Сандро

Тоттенхем - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи71 хв. Селезньов поміняв Канкаву.

Тоттенхем - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи69 хв. А ось тепер вже забивати треба Дніпру! Адебайор обіграв Чеберячко, перекинув Бойко і поки що вивів шпори зовсім вперед.

Тоттенхем - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи65 хв. Ериксен виконав подачу і Адебайор спокійно відправив м'яч у сітку. Шпорам потрібен ще один гол.

Тоттенхем - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи62 хв. От так от! Вертоген, як підкошений, впав після зустрічі з Зозулею, за що суддя відправив Рому на достроковий відпочинок. А адже Ян впав сам!

60 хв. Коноплянка після пасу Ротаня пробив з-за штрафного, але влучив м'ячем у штангу!

Тоттенхем - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи59 хв. Вертоген збив Матеуса.

Тоттенхем - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи56 хв. Зрівнює рахунок Тоттенхем! Еріксен відмінно виконав штрафний удар. Бойко до м'яча дотягнувся, але врятувати не зміг.

53 хв. Після подачі кутового бив Дембеле, але м'ячу не вистачило зовсім трохи, щоб потрапити в ворота.

Тоттенхем - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи47 хв. ГОЛ!!! Роман Зозуля!!! Ротань подав штрафний і Рома головою відправив м'яч за спину Льоріса!

Все готово до другої половині гри

Перерва

Тоттенхем - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи45 хв. Сандро грубо зіграв проти Ротаня.

42 хв. В черговий раз Таусенд спробував пробити, але в черговий раз його удар заблокували.

37 хв. Трохи зменшився тиск на ворота Дніпра, що нашій команді тільки на руку.

31 хв. Матеус після пасу від Зозулі в боротьбі Доусоном впав в чужій штрафній, але дуже схоже, що бразилець зробив це по своєму бажанню.

27 хв. Еріксен пробив з небезпечного штрафного, але з ударом впорався Бойко.

22 хв. Важко Дніпро відбивається. Лондонці дуже сильно притиснули до своєї штрафної.

20 хв. А ось і перший яскравий прохід Коноплянки по своєму флангу. Все таки, це буде сьогодні головною зброєю дніпрян.

12 хв. Багато атакує Тоттенхем, але небезпеки біля воріт Бойка поки немає. Ну і добре.

8 хв. Адебайор скидав під удар Еріксена, але удар того заблокував Мазух.

4 хв. Старт матчу активніше розпочали шпори. Звісно, їм же потрібно перемагати.

Стартовий свисток!

Добрий вечір, друзі. РБК-Україна починає онлайн трансляцію матчу "Тоттенхем" - "Дніпро".

У Дніпропетровську суперники вперше стикнулися, і кожен з них мав шанси на успіх. Все вирішив гол Євгена Коноплянки з пенальті на 81-й хвилині. Таким чином була перервана восьмиматчева переможна і десятиматчева безпрограшна серія "Тоттенхема" на європейській арені.

Раніше "шпори" зустрічалися з клубами з України тільки раз. В 1/16 фіналу Кубка УЄФА-2008/09 "Тоттенхем" з загальним рахунком 1:3 поступився "Шахтарю". На "Уайт Харт Лейн" була зафіксована нічия 1:1, а в Донецьку у ворота англійців влетіло два м'ячі.

З англійськими клубами "Дніпро" провів чотири поєдинки: дві перемоги і дві поразки. Обидва матчі в Англії завершилися поразкою дніпрян з рахунком 0:3.