Торгівельна динаміка між Україною і Казахстаном погіршилась, - Мінекономіки

Найближчим часом буде проведена міжурядова економічна комісія з метою обговорення погіршення торгівельних відносин між Україною і Казахстаном.

Найближчим часом буде проведена міжурядова економічна комісія з метою обговорення погіршення торгівельних відносин між Україною і Казахстаном. Про це сьогодні на брифінгу заявив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Анатолій Максюта, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми приділяємо дуже велику увагу нашій співпраці, хоча об'єм торгівлі в останнім часом динаміка погіршилася. Ці питання були обговорені між делегаціями, і ми прийшли до того, що найближчим часом буде проведена міжурядова економічна комісія, метою якої є обговорити весь комплекс проблем наших відносин. В значній мірі це відносини не лише між Україною і Казахстаном, але і відносини між Україною і Митним союзом. Тому ми домовились про те, що ми будемо працювати над зняттям всіх обмежень, які є сьогодні в торгівлі через застосування обмежувальних заходів до окремих видів товарів... Я думаю, що найближчим часом ці питання будуть детально обговорені і буде напрацьовано план покращення торгівельних відносин з Казахстаном", - сказав Максюта.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся