ua ru

Торги на "Українській біржі" завершилися невеликим зниженням індексу

Торги на "Українській біржі" завершилися невеликим зниженням індексу. За підсумками 6 лютого UX знизився на 0,69% - до 1544,60 пункту.
З індексного кошика зростання показали тільки котирування "Донбасенерго" (+2,69%) і Ясинівського коксохімічного заводу" (+0,56%) і "Укрнафти" (+0,13%).У лідерах зниження - "Крюківський вагонобудівний завод" (-5,43%), "Укрсоцбанк" (-1,68%) і "Азовсталь" (-1,52%). Обсяг торгів за день склав 112,834 млн грн, з них на фондовому ринку - 56,258 млн грн.
Нагадаємо, сьогодні єврокомісар від Греції Марія Даманакі заявила, що питання виходу Греції із зони обігу євро перейшов від умовних сценаріїв у площину реальних підготовчих заходів. Незважаючи на можливі позитивні наслідки для європейської економіки, це означає, що в найближчий період стабілізації ситуації чекати не доводиться.
Крім того, сьогодні стало відомо, що США закривають своє посольство в Сирії з міркувань безпеки, і всі співробітники дипмісії вже покинули Дамаск. Це може означати наближення переходу конфлікту у відкрите зіткнення, незважаючи на заяву Президента США Барака Обами, що він повинен бути подолана без зовнішнього військового втручання.

Торги на "Українській біржі" завершилися невеликим зниженням індексу Торги на "Українській біржі" завершилися невеликим зниженням індексу
Графік індексу UX за 6 лютого Графік індексу UX за 6 днів

Нагадаємо, торги на "Українській біржі" 3 лютого закрилися зростанням індексу на 0,93% - до 1555,36 пункту.