Торги на ринку акцій РФ завершилися зниженням провідних індексів в межах 1%

Четвер 13 жовтня 2011 18:07

Торговельна сесія на російському ринку акцій завершилася сьогодні зниженням провідних фондових індексів. За підсумками дня індекс ММВБ знизився на 0,55% - до 1388,77 пункту. Індекс РТС опустився до позначки 1396,27 пункту, що на 0,82% нижче рівня закриття попереднього торгового дня. Індекс RTS Standard втратив 0,52%, завершивши день на позначці 9448,66 пункту.
Начальник відділу довірчого управління Абсолют банку Іван Фоменко зазначає, що сьогодні російський ринок акцій робив неодноразові спроби зростання, які згодом змінювалися зниженням. Реакцією гравців управляли новини з глобальних ринків, які носили як позитивний, так і негативний характер.
"Швидше за все, російський ринок буде робити спроби відновити зростання, однак для того, щоб вони увінчалися успіхом, потрібні переконливі позитивні фактори, розраховувати на які поки не доводиться. Привабливими для покупок виглядають акції металургійного і банківського сегментів", - резюмував Фоменко.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся