Торги на ринку акцій РФ почалися зростанням провідних індексів
Торгова сесія на російському ринку акцій знову почалася сьогодні зростанням провідних фондових індексів, передає РБК. Станом на 9:40 за київським часом індекс ММВБ підріс на 0,76% - до 1657,45 пункту. Індекс РТС піднявся до відмітки 1885,48 пункту, що на 1,07% вище за рівень закриття попереднього торгового дня. Індекс RTS Standard додав на відкритті 0,78%, почавши день на позначці 11276,34 пункту.
На ФБ ММВБ в лідерах зростання на початку торгової сесії опинилися папери Сбербанку (+1,2%), "Лукойлу" (+1,08%), "Роснєфті" (+0,97%), ФСК ЄЕС (+1,24%) , "Газпром нафти" (+1,24%) і "Поліметалу" (+1,76%). У РТС ростуть котирування більшості компаній нафтогазового сектора.
Аналітики компанії "Атон" нагадують, що напередодні торги на російських фондових майданчиках завершилися зростанням основних індикаторів. Індекс ММВБ до закриття виріс на 0,42%, а індекс РТС додав 0,4%. Торги на фондових біржах США напередодні не проводилися у зв'язку з Днем пам'яті. Сьогодні з ранку ф'ючерси на американські індекси додають близько 0,6%, кажуть експерти.
За їхніми словами, індекс ММВБ завершив попередні торги трохи нижче важливого опору на рівні 1650 пунктів, якого так і не досяг протягом дня. Сьогодні в першій половині торгів зовнішній фон є сприятливим для продовження зростання основних російських фондових індексів. "Короткострокові наш ринок виглядає перекуплених, проте позитивні сигнали із США можуть дозволити індексам і сьогодні продовжити підвищення. "Бикам", тим не менш, варто бути насторожі", - вважають аналітики компанії "Атон".