На торгах за 4G найбільший лот купив оператор Lifecell

На торгах за 4G найбільший лот купив оператор Lifecell
Фото: 4g (poroshenko twitter)

Lifecell купив 20 МГц за понад 601 млн гривень

Під час торгів "з голосу" за отримання ліцензії 4G оператор Lifecell забрав найбільший лот, запропонувавши за лот на 20 МГц вищу ціну, ніж Vodafone Україна. Про це повідомляє "Укрінформ".

Торги "з голосу" відбулися у середу, 31 січня, в Українському центрі радіочастот. Оператор Lifecell запропонував за перший лот (20 МГц) 601 млн 600 тис. 50 гривень.

У Vodafone Україна відмовилися піднімати початкову цінову пропозицію, після чого компанію Lifecell було визнано переможцем.

Тендерна комісія заявила про виконання усіма претендентами на отримання ліцензій на 4G у діапазоні 2600 МГц умов щодо сплати тендерної гарантії. Заявки на шість лотів по 10 МГц подали мобільні оператори Vodafone Україна, Lifecell і Київстар. За лот у 20 МГц - тільки Vodafone Україна і Lifecell.

Термін дії ліцензій становить 15 років. Сумарно за всі ліцензії на торгах бюджет України отримає понад 2,45 млрд гривень. 

Нагадаємо, на попередніх торгах 26 січня 2018 року найвищу цінову пропозиція по першому лоту запропонував оператор "Vodafone-Україна" - 572,001 млн гривень за 2510-2545 МГц.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся