У Торецьку поліція затримала бойовика ДНР

Фото: бойовик ДНР (twitter.com/dubovoyslavyans)
Фото: бойовик ДНР (twitter.com/dubovoyslavyans)

Бойовик чергував на незаконно встановленому блокпосту, розташованому в с. Дружба

У Донецькій області в місті Торецьк співробітники поліції затримали бойовика, який у відпустці чергував на незаконно встановленому блокпосту, розташованому в с. Дружба. Про це повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції Facebook.

Повідомляється, що 39-річний житель Торецка на добровільній основі приєднався до терористів в 2014 році. Перебуваючи у відпустці на місцевому державному підприємстві, де він працював забійником, людина з метою заробити гроші почав чергувати на незаконно встановленому блокпосту, розташованому в с. Дружба.

"Зі зброєю в руках він виконував накази свого безпосереднього командира, перевіряв документи водіїв та пасажирів автомобілів, незаконно оглядав салони і багажники зазначених автомобілів", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що приблизно через два тижні пособника терористів усвідомив, що його просто використовують і не збираються оплачувати його "роботу", тому залишив лави бандформування.

Перед звільненням міста українськими військами він виїхав на територію РФ, де прожив деякий час, після чого вирішив повернутися додому. У рідному місті бойовик продовжив працювати на своєму підприємстві, сподіваючись, що уникне відповідальності за своє кримінальне минуле.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.

 

Поліція Торецька затримала бойовика, який у відпустці «підробляв» в лавах терористів В ході оперативних спецзаходів пол...

Опубліковано Головне Управління Національної поліції у Донецькій області 27 липня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Служба безпеки України (СБУ) спільно з поліцією задержала колишнього бойовика самопроголошеної "Донецької народної республіки".