Топ-10 маловідомих, але корисних сервісів Google

НовиниТехнології    06.08.2013 - 14:28
Google Earth, Google Maps і Google Street використовуються мільйонами людей по всьому світі. Нижче представлений огляд менш відомих, але не менш корисних сервісів Google.

Google Earth, Google Maps і Google Street використовуються мільйонами людей по всьому світі. Нижче представлений огляд менш відомих, але не менш корисних сервісів Google.

Google Mars - екскурсії по Червоній планеті

Перевірити, чи є життя на Марсі можна за допомогою додатку Google Mars, який дозволяє проглядати безперервний потік нових супутникових знімків високої роздільної здатності всього через кілька годин після того, як їх отримує NASA. Користувачі також можуть подорожувати назад в часі, побачити Червону планету очима піонерів дослідження Марсу в розділі історичних карт (Historical Maps), вивчаючи стародавні карти астрономів Джованні Скіапареллі, Персиваля Ловелла та інших.

www.google.com/mars


Google Art Project - віртуальні екскурсії по музеях світу

Не виходячи з будинку, помилуватися розписами Мікеланджело в Сикстинській капелі, подивитися "Народження Венери" в музеї Уффіці, не забувши перед цим заскочити в Ермітаж... Все це можливо завдяки сервісу Google Art Project, який дозволяє здійснювати віртуальні тури по музеях і художніх галереях. Витвори мистецтва сфотографовані в такому хорошому дозволі, що їх можна розглянути в найдрібніших подробицях, аж до потрісканої фарби на полотнах старих майстрів.

www.googleartproject.com


Google Scholar - система пошуку наукових статей

Scholar - досить обширна система, що дозволяє дістати доступ до статей, дисертацій, книг, рефератів і судових рішень на сайтах професійних співтовариств, академічних видавництв, онлайн-сховищ та університетів.

scholar.google.com


Google Transliterate - сервіс, який дозволяє друкувати на потрібній мові, незалежно від вашого місцерозташування.

www.google.com/inputtools/cloud/try


Build - спільний проект австралійського підрозділу Google і компанії Lego. Він є інтерактивним конструктором на базі браузера Chrome. На сайті додатку потрібно вибрати точку на карті Австралії або Нової Зеландії і почати "будівництво".

www.buildwithchrome.com/static/map


Google Think - сайт, на якому рекламщики і люди суміжних професій черпають натхнення і маркетингові ідеї.

www.google.com/think


Формула пошуку Google - сайт, який допомагає поглибити практичні пошукові навики користувачів. Експерти по пошуку Google пропонують прийоми і трюки, що допомагають користувачам краще орієнтуватися в пошуковій системі і знаходити саме те, що вони шукають.

www.google.com/insidesearch/landing/powersearching.html


Schemer - сервіс, який допомагає планувати проведення часу з друзями. Він працює особливо добре в густонаселених районах.

www.schemer.com/home


Google Sound Search - віджет, схожий на Shazam, який допоможе вам розпізнати мелодії.

Google Moderator - відкритий форум для збору ідей і питань.

www.google.com/moderator


Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: Google
On Top