Точне число загиблих в результаті тайфуну на Філіппінах становило 4,4 тис. осіб, - ООН

Управління Організації Об'єднаних Націй з координації гуманітарних питань (УКГП) уточнило, що 4 тис. 460 людина - це дійсне кількість загиблих на даний момент в результаті тайфуну "Хайян" на Філіппінах. Відповідна інформація опублікована прес-службою УКГП з посиланням на філіппінське Міністерство соціальної політики і розвитку.

За останніми даними, 921 тис. 212 осіб були переміщені, всього постраждали 11,8 млн чоловік.

Раніше у ряді ЗМІ з посиланням на ООН повідомлялися суперечливі дані про останньому уточнення кількості загиблих. Спочатку повідомлялося, що загинули 4 460 тис. чоловік, потім надійшло спростування, в якому говорилося, що це - кількість людей, що знаходяться в евакуаційних центрах.

Тайфун "Хайян" обрушився на Філіппінський архіпелаг 8 листопада 2013 р. Швидкість вітру перевищувала 100 м/с, висота хвиль сягала 6 м. Десятки тисяч будинків були повністю і частково зруйновані. Сильніше за інших постраждав р. Таклобан в провінції Лейте - там буря стала тисячу чоловік і зрівняла з землею місцевий аеропорт. На острові Самар циклон зруйнував системи водопостачання та електроенергії. Транспортне сполучення в країні досі ускладнено.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся