ТНК-BP відзначає складності ведення бізнесу в Україні

ТНК-BP відзначає складності ведення бізнесу в Україні. Про це повідомив журналістам у Москві головний фінансовий директор компанії Джонатан Мьюір, передає РБК. За його словами, компанія ніяк не може досягти правильної моделі ведення бізнесу в цій країні. Український бізнес негативно вплинув на показник EBITDA в III кварталі 2010 р. по US GAAP. Так, негативна величина цього показника склала 18 млн дол. у зв'язку з недосконалістю регулювання. Д.Мьюіт зазначив, що у звітному періоді переоцінка справедливої вартості українських активів ТНК-BP призвела до списання 127 млн дол. вартості нематеріальних активів. 
Нагадаємо, що в травні 2010 р. ТНК-ВР оголосила про завершення угоди з придбання 100% української групи компаній VikOil ("Вік Оіл"), яка включає 118 автозаправних станцій (АЗС) в 13 регіонах України, а також 8 нафтобаз, 49 бензовозів і 122 земельних ділянки на різних стадіях розвитку. Також ТНК-BP в Україні належить Лисичанський НПЗ. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся