ua ru

Тимошенко вимагає від влади не називати мітингувальників на вул. Грушевського злочинцями

Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вимагає від влади не називати мітингувальників які вийшли 19 січня на вул. Грушевського у Києві, злочинцями.

Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вимагає від влади не називати мітингувальників які вийшли 19 січня на вул. Грушевського у Києві, злочинцями. Про це йдеться у зверненні Тимошенко, яке оприлюднила прес-служба "Батьківщині".

"Я звертаюся до владної мафії, яка силою захопила Україну та занурила її в свою темну кримінальну дійсність... Не смійте називати людей, які вийшли 19 січня на вул. Грушевського, злочинцями. Ви, мафія при владі, довели людей до крайньої межі, ви вирвали з їх рук рятівний квиток до Європи, а тепер ви їм вішаєте ярлик провокаторів ", - йдеться в заяві Тимошенко.

Вона наголошує, що влада 60 днів на звертала увагу на мільйони людей, які вийшли на площі по всій країні.

"Коли вони мирно йшли до вас та очікували від вас справедливих рішень, ви кидали кращих з них у в‘язниці та давали їм драконівські тюремні строки. За що? За прагнення до свободи?", - запитує Тимошенко

"Ви це давно заслужили і тепер, щоб зупинити народ, ви мусите негайно та добровільно піти в небуття. Народ вимагає від вас зникнути з його життя і я їх в цьому цілком підтримую", - заявила Тимошенко.

Крім того, екс-прем'єр-міністр звернулася до мітингувальників "зі словами підтримки та віри".

"Бороніть Україну та нічого не бійтеся! У України, окрім вас, немає ніякого захисту. Інакше народу з мафією не впоратися. Боріться! Ви - герої, хто стоїть в проломі за Україну. Якщо б я була на волі, то була б з вами на вул. Грушевського. Свобода варта такої боротьби.", - йдеться у зверненні Тимошенко.