ru ua

Тимошенко у Слов’янську розповіла, як досягти миру

Тимошенко у Слов’янську розповіла, як досягти миру Фото: Юлія Тимошенко у Слов’янську (ba.org.ua)

Тимошенко закликала українців до об’єднання

Об’єднання всіх українців допоможе нашій державі вистояти та досягти омріяного миру. Про це лідер "Батьківщина" Юлія Тимошенко сказала під час велелюдного мітингу у Слов’янську у Донецькій області, повідомляє прес-служба "Батьківщини".

Вона наголосила, що нова влада має відновлювати території, що постраждали від війни, залучаючи до цього міжнародних партнерів.

"Донбас завжди був і залишається гордістю України. Світ знатиме, що ви – ті люди, які мають віру і силу для боротьби, які точно вірять в мир", – сказала вона.

Голова партії виступила проти тих політиків, які провину за збройний конфлікт перекладають на мешканців Донбасу: "Україні, як і Донбасу, важко бути сильними, піднімати економіку, коли триває російська агресія".

Тимошенко назвала справою честі для нової влади облаштування вимушених переселенців, забезпечення їх житлом і роботою.

"Ми як єдина сім’я і в горі, і в радості зобов’язані бути разом і нікого не залишити. Коли ми об’єднаємось і відчуємо, що ми – одне ціле, ми вистоїмо", – переконана кандидат у президенти.

Вона запевнила, що одразу після виборів розпочне переговори про мир на українських умовах в новому форматі – з тим, щоб за стіл перемовин сіли лідери держав, які давали Україні гарантії безпеки.

"Наша стратегія і наша дорога до миру – Будапештський меморандум. Це частина міжнародного права, яка у нас в руках", – заявила Тимошенко, нагадавши, як у 1994 році Україна відмовилась від третього за потужністю ядерного потенціалу світу в обмін на гарантії недоторканності наших кордонів, які нам давали ключові країни-підписанти – США, Великобританія, РФ, а згодом до них приєдналися Франція і Китай.

Лідер "Батьківщини" запевнила, що звітуватиме про виконання взятих на себе зобов’язань перед людьми: "Ми зустрінемося на цій самій площі і разом оцінимо зроблене".