ru ua

Тимошенко вважає ситуацію з Шустером свідомою "зачисткою" свободи слова

Тимошенко вважає ситуацію з Шустером свідомою "зачисткою" свободи слова

Сьогодні Державна служба зайнятості через "абсурдні підстави" анулювала дозвіл на роботу в Україні Савіку Шустеру. Цьому рішенню можна дати лише одну оцінку: це свідома зачистка свободи слова, заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко.

"Служба зайнятості – це орган, підпорядкований Міністерству соціальної політики. Міністром соцполітики в новому уряді є Андрій Рева, багаторічний заступник новопризначеного Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Сам Гройсман, це загальновідомо, є політиком, який повністю залежний від Президента України Петра Порошенка", - заявила вона.


Політик впевнена, що позбавлення Шустера права на роботу відбулося "за прямою вказівкою Президента руками нового «демократичного» прем’єр-міністра".

"І мені дуже шкода, що пану Гройсману уже в перші тижні свого перебування на посаді довелося виконувати такі принизливі доручення. Мільйони глядачів Савіка Шустера знають, що його програма – це зона без цензури, майданчик для вільних дискусій та гострої критики. Так було всі роки, які він працює в Україні. І зараз мені невимовно соромно за те, що робить демократично обраний Президент України. Так не робив навіть Янукович", - зазначила Тимошенко.

Вона закликала найвище керівництво держави "не ганьбити такими діями себе і всю країну".

"Пане Президенте, пане прем’єр-міністре! Негайно скасуйте свою команду «фас» і дайте Савіку Шустеру спокійно працювати. Інакше ви ставите під загрозу не лише свободу слова в Україні, а і розвиток нашої держави як демократичної європейської країни", - резюмувала Тимошенко.