Тимошенко розповіла про свій план для підтримки аграріїв

Тимошенко розповіла про свій план для підтримки аграріїв
Фото: Юлія Тимошенко (ba.org.ua)

Українське фермерство Тимошенко називає феноменом

Першочерговими кроками відродження вітчизняного сільського господарства мають стати довгострокові беззаставні кредити під 3% річних зі спеціальним страхуванням ризиків та один фіксований податок на гектар землі. Про це пише Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Facebook, презентуючи черговий ролик щодо Нового економічного курсу.

 
Підтримка фермерів. Новий економічний курс

Українські політики люблять на кожному кутку розповідати про те, яка багата, родюча та квітуча українська земля… А українські фермери не люблять розповідати… Тому, що у них на це немає часу. Їм треба працювати. І видобувати цю квітучість та родючість буквально з-під землі. Своєю працею, мозолями і потом… Взагалі, українське фермерство - це такий собі феномен, що існує всупереч обставинам, а не завдячуючи їм. Держава, яка б мала на руках цих фермерів носити, здебільшого їм шкодить… Непосильні податки і побори, відсутність доступних кредитів, відсутність будь-якої допомоги – все це державна аграрна політика України на сьогодні… А ще – рейдерство… Справжня “чума” українського бізнесу і фермерства. Буквально днями на Харківщині відбулася чергова спроба бандитського “відбору” землі у фермера з Харківщини. З погрозами, зброєю та стріляниною. Фермерство в Україні сьогодні - це різновид бойових дій. Але вони тримаються. Всупереч всьому. Любов до праці, до країни, до роботи на землі – веде їх по життю. Ми маємо бути невимовно вдячні цим людям. Однак самої подяки мало! Ми мусимо створити достойні цивілізовані умови праці для тих людей, що годують країну. І це - в нашому Новому економічному курсі. Ми це зробимо!

Опубліковано Юлією Тимошенко Четвер, 13 вересня 2018 р.

"Ми введемо один фіксований податок на гектар землі та назавжди зупинимо рейдерство. Ми ніколи і нікому не дозволимо забрати у селян землю. Ми надамо довгострокові – на 5-7 років – кредити під 3% річних. І не під заставу, а під спеціальне страхування ризиків", – запевняє лідер "Батьківщини".

Українське фермерство Тимошенко називає феноменом, "що існує всупереч обставинам, а не завдячуючи їм". На думку політика, держава, замість носити землеробів на руках, здебільшого їм шкодить.

"Непосильні податки і побори, відсутність доступних кредитів, відсутність будь-якої допомоги – все це державна аграрна політика України на сьогодні", – констатує голова партії.

На переконання Тимошенко, концепція відродження АПК, яку запропонувала "Батьківщина", подолає і справжню "чуму" українського бізнесу та фермерства – рейдерство. І вітчизняні поля перестануть бути місцем збройних сутичок, як це часто буває сьогодні.

"Буквально днями на Харківщині відбулася чергова спроба бандитського "відбору" землі у фермера з Харківщини. З погрозами, зброєю та стріляниною. Фермерство в Україні сьогодні – це різновид бойових дій", – обурюється Тимошенко.

Лідер "Батьківщини" впевнена: загалом Новий економічний курс, який буде презентовано 21 вересня, змінить стратегію роботи українського агросектору – дозволить фермерам не торгувати сировиною, а забезпечити весь світ готовою продукцією.

"Це Новий економічний курс, і я впевнена в його успішності", – додала Тимошенко.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся