ua en ru

Тимошенко закликає до участі у референдумі щодо заборони продажу сільгоспземлі

Тимошенко закликає до участі у референдумі щодо заборони продажу сільгоспземлі Фото: Юлія Тимошенко

Референдум проводить "Батьківщина"

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко закликає людей не бути байдужими до майбутнього України та взяти участь у Всенародному референдумі щодо заборони продажу сільськогосподарської землі, який проводить партія "Батьківщина". Про це вона сьогодні заявила журналістам у кулуарах Верховної ради, повідомляє прес-служба політсили.

Так, вона заявила, що її політична сила разом з Асоціацією фермерів та приватних землевласників України вже зібрала понад 350 тисяч підписів українців, які проти продажу землі, але планує, що їх буде щонайменше 10 млн.

"Батьківщина" разом з Асоціацією фермерів шляхом зібрання підписів проводить Всенародний референдум проти продажу сільськогосподарської землі. Ми зберемо понад 10 млн підписів і покажемо президенту, уряду, парламенту, що українська нація проти продажу. Але якщо вони почнуть тиснути, проводити зняття мораторію через КСУ або через ВР, то "Батьківщина" разом з Асоціацію фермерів збере людей і вимагатиме відставки цієї влади! Це буде той випадок, коли український народ не терпітиме цієї наруги!", – переконана Тимошенко.

Крім того, вона заявила, що "сьогодні під тиском АПУ Конституційний Суд України почав розгляд, а потім відклав подання депутатів фракцій БПП, "Народного фронту", Радикальної партії і "Самопомочі" щодо скасування закону про річний мораторій на продаж сільгоспземлі, ухвалений минулого року за наполяганням депутатів фракції "Батьківщина" та фермерів.

Тимошенко подякувала членам КСУ і закликала українців активно захищати українську землю своїми підписами: "Не слухайте пропаганду, що, мовляв, продати землю – це щастя. Я прошу поставити свої підписи, коли члени нашої партії та Асоціації фермерів прийдуть до вас. Своїм підписом ви захистите нашу землю так само, як наші патріоти, наші герої захищають її на східному фронті!".