Тимошенко відмовилася від зустрічі з омбудсменом

Колишня прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко відмовилася від зустрічі з Уповноваженою Верховної Ради України з прав людини Валерією Лутковською під час її візиту в Центральну клінічну лікарню "Укрзалізниці" в Харкові, де прибуває екс-міністр. Тимошенко передала свою відмову через начальника охорони, передає "5 канал". У зв'язку з цим Лутковська оглянула приміщення, в якому знаходиться на лікування колишня прем'єр-міністр. Свої висновки Лутковська оприлюднить завтра на прес-конференції.

"Перший етап пройшов зараз, ми подивилися, ми досить уважно підійшли до вивчення ситуації, яка склалася тут на сьогоднішній день. Зараз ми б хотіли під'їхати в колонію, оскільки деякі акти, деякі документи, які нас цікавлять, вони знаходяться в особовій справі, відповідно потрібно ознайомитися з особовою справою. Крім того, ми б хотіли поспілкуватися з обласною прокуратурою", - зазначила Лутковська.

Читайте також: Лутковська ознайомилася з умовами перебування та лікування Тимошенко в лікарні "Укрзалізниці"

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся