Тимошенко спростувала "міф" влади про російський газ

Тимошенко спростувала "міф" влади про російський газ
Фото: Юлія Тимошенко у Хмельницькій області (ba.org.ua)

Тимошенко назвала перемогою визнання незаконності підвищення цін на газ у 2016

Визнання незаконності підвищення цін на газ для населення урядом у 2016 році, – це велика перемога, яка свідчить про необґрунтованість всього подальшого ціноутворення. Про це Юлія Тимошенко заявила під час зустрічі з журналістами у Хмельницькій області.

"Це суд знаковий, він тривав понад два роки. Вони довго не могли винести ухвалу, адже суд перебував під шаленим тиском. Але зрештою наважився і ухвалив два рішення: ціна встановлена незаконно постановою уряду (№ 315 від 2016 року) та є необґрунтованою", – зазначила вона.

Як пояснила лідер "Батьківщини", постанова, яку суд скасував і визнав незаконною, наразі вже не діє, бо після неї були ухвалені нові постанови про нові ціни на газ. Виходить, якщо перше підвищення ціни на газ визнане судом незаконним, то це означає, що решта підвищень також незаконні, додала Тимошенко.

"Це велика перемога", – наголосила кандидат у президенти України.

Вона розвінчала "міф", який влада нав'язувала українцям про те, що нібито ціна на газ є ринковою. Як запевнила політик, вона є монопольною на 100% і встановлена постановою уряду – "такого ніде в світі більше нема".

Лідер "Батьківщини" переконана, що політичну відповідальність за подорожчання газу несе особисто президент, адже саме його указом призначаються члени НКРЕКП, яка встановлює тарифи.

Окрім того, Тимошенко спростувала ще один "міф": "5 років влада оголошує, що ми не споживаємо російський газ. Але це обман. Те, що за обліком називають європейським газом, насправді є російським газом, який українцям перепродають через посередників з переплатою".

Голова партії запевнила, що після перемоги на виборах відповідальні за грабунок людей будуть притягнуті до відповідальності.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся