Тимошенко пояснила, чому наполягає на відставці Гройсмана

Тимошенко пояснила, чому наполягає на відставці Гройсмана
Фото: Юлія Тимошенко

Лідер "Батьківщини" назвала причини для відставки Гройсмана

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко сьогодні, 13 лютого, на прес-конференції розповіла, чому, на її думку, прем’єр-міністр Володимир Гройсман має піти у відставку.

Зокрема, основними з причин Тимошенко вважає непрофесійне управління країною, яке призвело до руйнівних процесів в економіці, соціальній та господарській сферах, а також збільшення рівня інфляції, падіння ВВП та торгівля на крові з окупованими територіями.

Лідер "Батьківщини" заявила, що у країні відбувається падіння внутрішнього валового продукту, який за часів діяльності "урядів Порошенка-Яценюка-Гройсмана" впав удвічі в доларовому обчисленні.

"Причина для звільнення Гройсмана – це свідома планова руйнація економіки України, знищення малого підприємництва, як основи стабільності і розвитку економіки", – вважає Тимошенко.

За її словами, внаслідок "непрофесійного" бюджету, який Гройсман "продавив" через парламент, тільки за перші півтора місяці поточного року закрито 245 тис. малих підприємств. Політик також заявила, що продовжується "знищення українського фермерства, у якого забрали пільгову систему оподаткування".

Ще одною причиною лідер партії назвала гіперінфляцію. До того ж, за її словами, Держкомстат надав неправдиві показники інфляції у січні на рівні 1,1%, бо реальна інфляція в рази більша.

"У споживчому кошику українця Держкомстат закладає 10% на житлово-комунальні послуги. Але ж насправді, і кожна сім`я це знає, цей відсоток значно більший, від 50%. Саме через значну інфляцію в лютому в Україні буде презентовано  нову купюру в розмірі 1000 грн. Зараз тримають в таємниці, який портрет буде на тисячній купюрі", – зауважила Тимошенко і запропонувала зобразити на цій купюрі три портрети: Петра Порошенка, Валерії Гонтаревої та Володимира Гройсмана.

Вона також вважає, що чинний прем’єр-міністр має бути звільнений негайно через "трагічне зниження рівня життя українців".

"Програма уряду Порошенка- Гройсмана – це програма ліквідації української нації", – сказала парламентар і зауважила, що за час його правління вдвічі збільшився борг за житлово-комунальні послуги, при збільшенні вартості газу, тепла та інших послуг.

Окрім того, переконана Тимошенко,  він має піти у відставку через реалізацію "програми зі свідомої зачистки малих сіл, селищ та міст".

"За власною ініціативою Гройсмана знищено бюджетну дохідну базу для сіл, селищ і міст районного підпорядкування, які під тиском не об’єдналися в об’єднані громади. Внаслідок таких авантюр сьогодні масово зникають малі села, селища, а міста руйнують свою інфраструктуру", – пояснила вона.

"Зокрема, всі були свідками, як при ухваленні державного бюджету на 2017 рік до Гройсмана вибудувалась черга з корупціонерів, які віддавали свої голоси за бюджет ліквідації української нації", – зауважила політик.

За її словами, Володимир Гройсман виступив на підтримку та "кришує корумповану контрабандну торгівлю на крові з окупованими територіями": "Треба всім тиском, який ми з вами маємо як суспільство і як народ, вимагати негайної реєстрації постанови про зняття прем’єр-міністра, і всіма силами українського суспільства тиснути, щоб він був негайно звільнений. Ті, хто не голосуватиме за відставку, – це його спільники, які кришують все, що відбувається в країні, несуть спільну відповідальність за всі наслідки, які має сьогодні країна та кожна родина".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся