Тимошенко: інноваційний тип економіки та об’єднання креативного класу - запорука успіху України

Фото: Юлія Тимошенко (ba.org.ua)
Фото: Юлія Тимошенко (ba.org.ua)

Тимошенко заявила, що зараз Україна рухається невірним шляхом

Інноваційний тип економіки та ставка на креативний клас - це шлях до економічного успіху України. Про це заявила лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко на зустрічі з представниками малого та середнього бізнесу, повідомляє прес-служба партії.

Зокрема, Тимошенко заявила, що зараз Україна рухається невірним шляхом. За її словами, 144 реформи, про які звітує влада, та проголошені президентом Петром Порошенком великі стратегії "довели свою цілковиту неефективність". За її словами, за легкістю ведення бізнесу Україна перебуває на 76-ому місці, за рівнем бідності згідно з оцінками Bloоmberg Україна посідає десяте місце в світі і є лідером з корупції за оцінками компанії "Ернст енд Янг".

"Червоні доріжки - це не для нашого бізнесу сьогодні в Україні", - констатувала Тимошенко, розповідаючи про "недоступність кредитів, руйнацію банківської системи, непосильні податки, відсутність інвестицій і штучну інфляцію".

Тимошенко переконана, що впровадження Нового курсу, метою якого є перехід від сировинної до інноваційної моделі розвитку економіки, суттєво покращить життя людей.

"Сировинна економіка ніколи не дасть таких вибухових можливостей для збільшення обсягів ВВП та економічного підйому, як це може дати інноваційна модель розвитку. Або ми переходимо на інноваційний тип економіки, або ми ніколи не зможемо бути в одному колі з сильними країнами", - сказала Тимошенко.

За її словами, зараз Україна потребує нової монетарної політики, правильної дерегуляції та балансу між ринком та державним регулюванням.

"Якщо правильно управляється країна і ухвалюються правильні рішення, то для України достатньо три роки, щоб отримати результат і побачити серйозні зрушення", - вважає Тимошенко.

Як приклад вона навела повоєнну Німеччину, яка змогла відбудуватися з руїн після другої світової війни за 5 років.

Тимошенко впевнена, що "потрібно зробити в Україні рай для людей, які готові своїм креативом працювати на Україну", адже саме креативний клас є запорукою інтенсивного розвитку економіки.

"Одна людина з високими рівнем інтелекту для країн з інноваційним шляхом розвитку може створити умови для збільшення обсягів ВВП", - сказала вона.

Тож завдання влади, за її словами, полягає у створенні нормальних умов для ведення бізнесу, а креативний клас зробить все інше для успіху країни.

"Треба зробити максимально все для того, щоб об’єднати креативний клас навколо того шляху, який є адекватним для вирішення проблем", - сказала вона.

Як зазначається, підприємці підтримали пропозицію Тимошенко об’єднати зусилля для доопрацювання Нового економічного курсу, аби почати його реалізовувати після президентських виборів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся