Тігіпко призначен головою ради з питань трудової міграції

Четвер 13 жовтня 2011 14:42

Кабінет міністрів Україна призначив віце-прем'єр-міністра - міністра соціальної політики Сергія Тігіпка на посаду голови ради з питань трудової міграції громадян Україні при уряді. Про це повідомляє прес-служба Мінісоцполітіки.
Відповідні зміни внесені в положення про раду з питань трудової міграції громадян України при Кабмин і уточнені назви посад працівників Мінсоцполітики, які є членами ради.
Крім того, до складу ради включені представники Мінінфраструктури на рівні заступників міністра та керівників наукових установ, а виключені -представники Міністерства юстиції та Міністерства культури у зв'язку з тим, що згадані міністерства не мають повноважень з питань зовнішньої трудової міграції.
Також прийнятою постановою передбачено, що на засідання ради можуть запрошуватися представники громадських організацій трудових мігрантів, які не є членами ради.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся