ru ua

Тітка короля Іспанії зізналася у володінні офшором в Панамі

Тітка короля Іспанії зізналася у володінні офшором в Панамі Фото: тітка короля Іспанії зізналася у володінні офшором в Панамі

Де Бурбон запевняє, що компанія ніколи не порушувала іспанського податкового законодавства

Пілар де Бурбон, тітка короля Іспанії Філіпа VI, зізналася у володінні офшорною компанією в Панамі в період з 1974 по 2014 роки. Про це повідомляє AFP.

Вона стверджує, що бізнес, яким вона володіла разом зі своїм чоловіком, ніколи не приносив дохід, про який не знали б податкові органи Іспанії.


"Компанія була закрита, так як у неї не було ресурсів, щоб виправдати своє існування", - говориться в заяві де Бурбон.

У документах панамської юридичної компанії Mossack Fonseca йдеться про те, що Пілар де Бурбон володіла офшорною компанією Delantera Financiera з 1974 року. Компанія була закрита через п'ять днів після коронації Філіпа VI. Де Бурбон заявила, що ці дві події зв'язувати разом не можна.

Зазначимо, міжнародний консорціум журналістських розслідувань в цю неділю опублікував документи, в яких міститься інформація про офшори, пов'язані з багатьма політиками, спортсменами та чиновниками.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко досі не передав свої активи в траст, однак почав реструктуризацію своїх активів Roshen, створивши для цього три офшорні компанії.