Теплопостачання споживачів у центральній частині Києва відновлене після аварії, - "Київенерго"

НовиниНадзвичайні події    27.12.2012 - 11:51

Аварійно-відновлювальні бригади публічного акціонерного товариства "Київенерго" о 10:00 годині ранку 27 грудня відновили теплопостачання споживачів у центральній частині міста. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Теплопостачання споживачам було тимчасово призупинено з 26 по 27 грудня у зв'язку із ліквідацією пошкодження в тепловій камері, яка розташована на проїжджій частині вул. Велика Васильківська між вулицями Тверська та Ковпака.

Станом на 1:00 27 грудня пошкодження було ліквідовано та розпочато заповнення магістральних трубопроводів. О 6:00 ранку 27 грудня розпочався поетапний запуск теплоносія споживачам.

Нагадаємо, на час ліквідації пошкодження у теплокамері на вул. Велика Васильківська теплопостачання було тимчасово призупинено у 92 споживачів, серед яких 48 житлових будинків, 2 дитсадка, 2 школи та 39 відомчих будинків. Ці споживачі розташовані на вулицях Боженка, Велика Васильківська, Горького, Миколи Грінченка, Димитрова, Тельмана, Івана Федорова, Ямській, Тверській, Предславинській, Щорса.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top