Темпи зростання української економіки залишаються повільними, - Світовий банк

Четвер 22 вересня 2016 13:53
Темпи зростання української економіки залишаються повільними, - Світовий банк
Фото: Світовий банк

Однією з причин гальмування економічного зростання є уповільнення внутрішніх реформ

Темпи зростання українського української економіки залишаються досить повільними. Про це сьогодні під час прес-конференції заявила економіст Світового банку в Україні Анастасія Головач, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми маємо з одного боку позитивні новини щодо стабілізації економічної ситуації, з іншого боку темпи зростання економіки залишаються ще досить повільними і ризики в бюджетній сфері, а також потреба в зовнішньому фінансуванні значна", - заявила Головач.

За її словами, економічне зростання залишається повільним через несприятливу кон'юнктуру на зовнішніх ринках, ризиків та проблем, пов'язаних з конфліктом на Сході України, а також певного уповільнення впровадження реформ всередині країни.

"2014 і 205 роки були дуже визначальними з точки зору швидкості і якості внутрішніх реформ, які впроваджувалися, але з вересня минулого року ми спостерігаємо певне уповільнення", - зазначила Головач.

Нагадаємо, Світовий банк прогнозує 2% зростання ВВП України в 2017 році.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся