У телеканалу "Еспресо" змінився власник

У телеканалу "Еспресо" змінився власник
Фото: лого телеканалу "Еспресо"

Відтепер телеканалом опосередковано володіє громадянин України Іван Жеваго

У суботу, 30 грудня 2017 року, в структурі власності телеканалу "Еспресо" відбулися зміни. Про це повідомляє прес-служба каналу.

"Після підписання відповідних угод Арсеній Яценюк та Інна Авакова, які володіли 30% і 40% часток відповідно у статутному капіталі ТОВ "Аста Фінанс" (юридичної особи, що володіє 100% ТОВ "Голдберрі", яке здійснює мовлення під логотипом "Еспресо") відчужили їх на користь іноземного підприємства ATMOSPHERE ENTERTAINMENT, INC., зареєстрованого в штаті Нью-Йорк (США)", - йдеться в повідомленні.

Також, за даними каналу, зазначене іноземне підприємство придбало частину частки Лариси Княжицької у статутному капіталі ТОВ "Астра Фінанс" у розмірі 7,5%.

"Унаслідок реалізованих угод Лариса Княжицька залишається опосередкованим власником 22,5% телеканалу "Еспресо", 77,5% опосередковано володіє іноземне підприємство ATMOSPHERE ENTERTAINMENT, INC. Кінцевим бенефіціарним власником ATMOSPHERE ENTERTAINMENT, INC. є громадянин України Іван Жеваго", - повідомили на телеканалі.

Там також запевнили, що інформацію про зміни в структурі власності буде подано відповідним уповноваженим органам у порядку, передбаченому законодавством.

"Телеканал "Еспресо" запевняє, що зазначені зміни не вплинуть на редакційну політику. Телеканал і надалі залишатиметься відданим заявленим цінностям і працюватиме над створенням якісних програм і розширенням своєї глядацької аудиторії", - резюмували в прес-службі каналу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що колишній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк і дружина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Інна Авакова стали співвласниками телеканалу "Еспрессо".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся