ru ua

Технологічні новинки 2012 р. відкриють нові сфери застосування вже знайомих технологій, - учасник ринку

Технологічні новинки 2012 р. на думку віце-президента компанії Cisco по маркетингу продуктам і технологям для корпоративного сектора Марі Хаттар відкриють нові сфери застосування вже знайомих технологій. Так, наприклад, нова модель автомобіля Ford Escape знижує рівень шуму зустрічного потоку повітря за допомогою технології, розробленої ще до Другої світової війни. У багатьох технологічних рішеннях використовуються як старі технології, так і нові.

Незважаючи на новий погляд на вже знайомі технології, виробники будуть змушені приділяти все більше уваги впровадженню інновацій. Це, на думку Хаттар, шлях для виробників обладнання для телебачення. Також вони будуть змушені спростити підключення до Інтернету, щоб зробити мережеві розваги ще доступнішими.

Очікується також впровадження практично миттєвої потокової передачі мультимедіа-даних. "Сучасний інтерфейс 4G значно перевершує свого попередника (3G) за швидкістю передачі даних і успішно просувається до того, щоб забезпечити широкі інформаційні можливості, не вимагають високої пропускної здатності, відповідно до офіційних стандартів для 4G, розробленими Міжнародним союзом електрозв'язку", - говорить Марі Хаттар.

Також, можливо, що в найближчому майбутньому, кіноіндустрія буде працювати над технологіями, що підтримують другий екран.
Хаттар зазначає, що прерогативою бізнесу перестали бути хмарні технології. Багато компаній переходять на хмарні мережі, щоб забезпечити максимальну доступність і безпеку.

Також зі зростанням попиту на постійне підключення до соціальних медіа, виробники автомобілів будуть продовжувати інтегрувати програми, що забезпечують водіям можливість виходити під час їзди в свої мережі і в Інтернет, а також підтримувати зв'язок з іншими водіями.

Крім того, не вирішеними залишаються чимало питань, які стосуються легальності і безпеки автомобілів, здатних самостійно здійснювати паралельну парковку.

Apple, як Google і Windows, вважає Хаттар, зроблять все можливе, щоб в максимально стислі терміни випустити власні версії віртуального помічника, як це зробив Apple, випустивши додаток Siri.