Упродовж місяця буде сформовано органи прокурорського самоврядування, - Луценко

Вівторок 18 квітня 2017 15:55
Упродовж місяця буде сформовано органи прокурорського самоврядування, - Луценко
Фото: Юрій Луценко

Саме ці органи будуть формувати кадрову політику

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що впродовж місяця буде сформовано органи прокурорського самоврядування. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

"Зараз починається радикальна реформа у системі управління органів прокуратури в державі. Раніше генеральний прокурор мав повноваження особисто, самостійно призначати на посади і знімати будь-кого. Тепер все змінюється, згідно чинного законодавства, з 15 квітня я втратив диктаторські повноваження по призначенням", - зазначив Луценко.

Очільник ГПУ поінформував, що упродовж місяця буде сформовано органи прокурорського самоврядування. Також він повідомив, що згідно закону відбудуться збори працівників прокуратур усіх рівнів та центрального апарату, які оберуть делегатів для участі у Всеукраїнській конференції прокурорів, під час якої вже буде обрано членів до Ради прокурорів України та кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

Він наголосив, що саме ці органи будуть формувати кадрову політику: від заступників генпрокурора до прокурорів району.

"Це сповільнить кадрову роботу, але, мені здається, це дуже добре з огляду на те, що прокуратура перестане бути пострадянською. Я усвідомлюю, що виникне багато організаційних проблем, тим не менше це крок у правильному напрямку, з будь-якими проявами тоталітаризму, в тому числі в прокуратурі, треба покінчити", - підсумував Луценко.

Нагадаємо, раніше голова ГПУ повідомив, що у травні пройде з'їзд прокурорів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся