ru ua

В Україні з початку року надійшло майже 600 дзвінків про "замінування"

В Україні з початку року надійшло майже 600 дзвінків про "замінування" Фото: вибухотехнічна служба

Лише за останні три доби в Україні поліція зафіксувала 21 факт неправдивих повідомлень про загрозу вибуху

Протягом 2017 року співробітники Національної поліції отримали хибну інформацію про мінування 594-х адміністративних будівель та житлових будинків. Про це повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України.

"Лише за останні три доби в Україні поліція зафіксувала 21 факт неправдивих повідомлень про загрозу вибуху, а всього впродовж року таких повідомлень було майже 600. Найбільше зловмисники "мінували" адмінбудівлі органів влади, житлові будинки та об’єкти транспортної інфраструктури", - йдеться у повідомленні.

В Україні з початку року надійшло майже 600 дзвінків про "замінування"В Україні з початку року надійшло майже 600 дзвінків про "замінування"

Зазначається, що протягом року найбільше повідомлень про замінування зафіксовано у Київській області - 132 випадки. На другому місці Одеська область, де зафіксовано 105 випадків хибних повідомлень про мінування.

Співробітникам поліції Сумської області у середу, 15 листопада, вдалося встановити та затримати псевдомінера, котрий погрожував підірвати три житлові будинки. Ним виявився 66-річний мешканець сусіднього будинку, котрий перебував у стані алкогольного сп'яніння.

Нагадаємо, у четвер, 16 листопада, Служба безпеки України заявила, що більшість дзвінків від "телефонних терористів" надходить з Росії.