Тетяна Ричкова подала документи до ЦВК на реєстрацію кандидатом у нардепи

Сьогодні волонтер, помічник міністра оборони Тетяна Ричкова подала документи у Центральну виборчу комісію для реєстрації кандидатом у народні депутати по округу №27 (Дніпропетровськ). Про це повідомила сама Ричкова.

"Рішення йти у депутати є продовженням всього, що я робила раніше як волонтер і частина команди в Міноборони, - заявила Тетяна Ричкова. - Тепер я бачу, що всі позитивні зміни потрібно закріплювати законами. Я буду ініціювати їх розгляд, як депутат і робити все можливе для їх прийняття".

Тетяна Ричкова подала документи до ЦВК на реєстрацію кандидатом у нардепи

Ричкова підкреслила, що ряд законопроектів, спрямованих на покращення ситуації у сфері оборони, не приймається до липня 2015 року. Наприклад, законопроект "Про поліцію" (№1805). В результаті бійці продовжують боротися з тими ж "аватарами" своїми силами, вважає вона. Така ж складна ситуація щодо законопроектів, які ходять парламентськими комітетами.

"Рішення йти у депутати для мене є продовженням нелегкого шляху, який я зробила за два роки, - сказала Тетяна Ричкова. - Війна закінчиться тільки тоді, коли ми створимо сильну армію, здатну виконувати найскладніші завдання по обороні країни. У нас повинна бути армія, якою можна пишатися".

Тетяна Ричкова подала документи до ЦВК на реєстрацію кандидатом у нардепиНагадаємо, проміжні вибори в окрузі №27 в Дніпропетровську пройдуть в липні 2016 року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся