Тарифи на відпуск електроенергії для вугільних ТЕЦ збільшать з квітня, - НКРЕКП

Тарифи на відпуск електроенергії для вугільних ТЕЦ збільшать з квітня, - НКРЕКП
Фото: НКРЭКУ знову підвищила тариф

Тарифи на тепло будуть переглянуті з липня

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України збільшить тарифи на відпуск електричної енергії для теплоелектроцентралей. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні Нацкомісії, передає кореспондент РБК-Україна.

Так, тарифи на відпуск електричної енергії для ТЕЦ будуть переглянуті з 1 квітня, а на відпуск теплової енергії - з 1 липня 2017 року.

НКРЕКП при перегляді тарифів ТЕЦ заклала зростання ціни на вугілля на 26,2-26,5%, а саме: ціна вугілля антрацитної групи в тарифах закладена у розмірі 2222 грн/тонна, газової групи - 2071 грн/тонна.

Нагадаємо, НКРЕКП схвалила інвестиційну програму "Укренерго" на 2017 рік у розмірі 3,241 мільярда гривень без урахування ПДВ.

Автори програми зазначають, що вона була сформована, виходячи з принципу мінімального навантаження на тариф компанії. В основному регулятор має намір завершити вже розпочаті проекти будівництва.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся