Танзанія направила додаткові сили миротворців в суданський район Дарфур

Танзанія направила додаткові сили миротворців в суданський район Дарфур. Як повідомили ЗМІ Танзанії в суботу, 13 серпня, нова група миротворчих сил, спрямованих Армією народної оборони Танзанії, вчора прибула в Дарфур для виконання 6-місячних миротворчих операцій, передає "Сіньхуа".

До складу нинішніх миротворчих сил входять 875 військовослужбовців. Начальник штабу НР Танзанії, проводжаючи нових миротворців, заявив, що їхнє головне завдання полягає в забезпеченні миру і безпеки в Дарфурі і будівництві зруйнованих під час війни об'єктів інфраструктури.

РБ ООН у липні 2007 р. прийняла резолюцію 1769 про розміщення в Дарфурі спільних військ ООН і Африканського союзу чисельністю 26 тис. чоловік. Їхнє головне завдання полягає в підтримці виконання угоди про мир в Дарфурі, забезпеченні безпеки мирних жителів, співробітників ООН і міжнародних рятувальників гуманітарної допомоги.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся