Міносвіти дозволило абітурієнтам вступати одразу на другий курс

Середа 05 червня 2013 15:27

Міністерство освіти і науки України дозволило вишам приймати абітурієнтів на другий курс з початку 2013 навчального року. Про це йдеться в наказі Міносвіти № 502 від 14 травня 2013 р.

"Передбачений прийом на другий курс абітурієнтів, які здобули повну загальну середню освіту (випускники 11 класів). Прийом здійснюється на вакантні місця ліцензованого обсягу відповідного напряму підготовки (спеціальності) на конкурсній основі", - йдеться в роз'ясненні тексту наказу.

  Згідно з умовами прийому, такі вступники подають заяви про участь у конкурсному відборі на навчання у терміни, визначені правилами прийому до вищих навчальних закладів.

Також вузи мають право приймати на навчання осіб, які здобули базову або повну вищу освіту, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста або бакалавра за іншими напрямом підготовки (спеціальності).

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся