ua ru

Сюмар: БПП запропонувала кандидатуру Гройсмана на пост прем'єра

Сюмар: БПП запропонувала кандидатуру Гройсмана на пост прем'єра Фото: Володимир Гройсман

Кандидатуру нового прем'єра можуть проголосувати в Раді вже 31 березня

Фракція в парламенті "Блок Петра Порошенка" запропонувала кандидатуру спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана на пост прем'єр-міністра України. Про це заявила заступник голови фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми раді насправді, що зараз наші партнери з найбільшої фракції коаліції - Блоку Петра Порошенка нарешті запропонували, відгукнулися на нашу пропозицію запропонувати свого кандидата в прем'єр-міністри, бо саме Блок Петра Порошенка виступив ініціатором того, що не може більше працювати з урядом Арсенія Яценюка. Власне, висуваючи цього кандидата, лідер фракції БПП заявив, що вони розглядали варіант технократичного уряду, але не побачили під нього голосів, відповідно вони запропонували варіант партійного уряду, який від БПП міг би очолити Володимир Борисович Гройсман",- сказала Сюмар

Вона зауважила, що фракція НФ очікує програму діяльності уряду на чолі з Гройсманом або текст нової коаліційної угоди. На засіданні фракції 28 березня "Народний Фронт" збирається обговорити кандидатуру прем'єра, його програму і позиції нової коаліційної угоди.

Парламентар також повідомила, що БПП запропонувала НФ посаду спікера парламенту, якщо НФ погодиться на кандидатуру Гройсмана.

При цьому Сюмар зазначила, що за кандидатуру нового прем'єра Рада може проголосувати вже 31 березня.

"Все можливо. Подивимося на динаміку надходжень пропозицій", - підкреслила вона.

Нагадаємо, Верховна Рада України повинна затвердити новий склад Кабінету міністрів України до 29 березня 2016 року, заявив президент України Петро Порошенко.

Раніше повідомлялося, що Порошенко готовий підтримати будь-яку кандидатуру прем'єр-міністра України, запропоновану коаліцією.