У зв’язку з порушеннями у фінзвітах партій НАЗК склало 129 адмінпротоколів

У зв’язку з порушеннями у фінзвітах партій НАЗК склало 129 адмінпротоколів
Фото: НАЗК (РБК-Україна)

У НАЗК також назвали найпоширеніші порушення у звітах політичних партій

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) за результатами аналізу фінансових звітів політичних партій з початку 2018 року склало 129 адміністративних протоколів. Про це йдеться у повідомленні прес-служби НАЗК.

"У 2018 році за результатами аналізу звітів політичних партій про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру НАЗК склало та направило до судових органів 129 адміністративних протоколів", - йдеться у повідомленні.

Зазаначається, що з них 82 протоколи складено за порушення порядку подання фінансового звіту про надходження і використання коштів виборчого фонду, звіту партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру. 

За порушення порядку надання або отримання внеску на підтримку політичної партії складено 41 протокол. Ще 6 протоколів  складено за невиконання приписів НАЗК.

"Одними з найпоширеніших порушень, зафіксованих Національним агентством за результатами  аналізу звітів партій, є неподання звітів місцевих організацій та інформації про їх майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру, порушення строків подання звіту політичної партії, неподання звіту політичної партії та ненадання інформації, документів, а також порушення встановлених законодавством строків їх надання", - зазначили в НАЗК.

На сьогодні  рішеннями НАЗК затверджено 167 висновків про результати аналізу звітів партій за І квартал 2018 року. Висновки щодо решти 104 звітів партій будуть розглядатися на наступних засіданнях НАЗК. Загалом за І квартал 2018 року до НАЗК було подано звіти 271 партії.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що НАЗК підготувало ще 74 висновки про звіти політичних партій.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся