Світоліна стартувала з перемоги на US Open

Світоліна стартувала з перемоги на US Open Фото: Еліна Світоліна (US Open Tennis)

Українська тенісистка обіграла в першому раунді чешку

Українська тенісистка Еліна Світоліна з победіли стартувала на останньому в поточному сезоні турнірі "Великого шолома" - відриті чемпіонаті США (US Open). Про це повідомляється на сайті змагань.

У першому раунді українка здолала чешку Катерину Синякову, що займає 42 місце в світовому табелі про ранги. Протистояння розтягнулося на два дні через дощ в Нью-Йорку. Поєдинок був перерваний вчора при рахунку 6:0, 6:6 (2:1) на користь Світоліной.

Сьогодні чешка взяла гору на тейбрейку і перевела зустріч в фінальний третій сет, на якому повела з брейком 2:0. На щастя, перша ракетка України змогла відігратися і виграти поєдинок. Матч завершився з рахунком 6:0, 6:7 (5), 6:3. Загальна тривалість гри становила 2 години 22 хвилини.

У другому раунді змагань українка Сігран з переможницею поєдинку між росіянкою Євгенією Батьківщиною (89 в світі) і канадкою Ежені Бушар (76).

Нагадаємо, українська тенісистка Еліна Світоліна вперше піднялася на 4 місце в рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA).