Світоліна з боєм вийшла у півфінал турніру в Брісбені

Світоліна з боєм вийшла у півфінал турніру в Брісбені Фото: Еліна Світоліна (twitter.com/BrisbaneTennis)

Українка на відмові пройшла Конту

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у півфінал турніру серії WTA Premier в австралійському Брісбені. Про це повідомляється на сайті змагань.

Британка Йоханна Конта у третьому сеті за рахунку 3:2 на користь українки відмовилася продовжувати матч через травму. Зазначимо, що Світоліна поступилася у першому сеті, але зуміла взяти другий. Матч закінчився з рахунком 1:6, 7(6):6, 3:2.

Поєдинок тривав 2 години 15 хвилин. За цей час Світоліна виконала 4 подачі навиліт, жодного разу не помилилася при введенні м'яча в гру і не змогла реалізувати жодного брейк-поінт. Конта ж зробила 9 ейсів, допустила 4 подвійні помилки і виграла 3 гейми на подачі суперниці.

Раніше дівчата зустрічалися в WTA-турі тільки один раз: в 2016 році на Підсумковому турнірі в Чжухаї. Там перемогу в трьох сетах також оформила українка.

У півфіналі Еліна Світоліна зіграє з переможницею матчу Кая Канепі (Естонія) - Кароліна Плішкова (Чехія).

За свою кар'єру Світоліной двічі вдавалося дійти до півфіналу в Брісбені, в тому числі і минулого сезону.

Нагадаємо, Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру в Брісбені, здолавши в двох партіях 44 номер рейтингу WTA Ану Конюх з Хорватії з рахунком 6:3, 6:1.